O Candyking

W 1984 roku Szwecja była nudnym krajem dla miłośników słodyczy. Wybór był mały, torebki szczelnie zapakowane z jednym rodzajem słodyczy. Miłośnik cukierków Christer Forsman nie mógł zrozumieć, dlaczego tak ma być. Każdy człowiek jest przecież inny.

Marząc o wolności wyboru i rozkoszy smaku, postanowił stworzyć własne królestwo cukierków. A jako król mianował małego wesołego ludzika, który rządził kierowany ciekawością, i wyszukiwał najsmaczniejsze smakołyki, i pozwalał Tobie mieszać słodycze w dowolny sposób.

Od tego momentu robimy wszystko, aby osłodzić Twoje życie. Albo je bardziej ukwasić, lub osolić. Niech każde święto, urodziny lub wieczór filmowy smakuje dokładnie jak chcesz. A kiedy ktoś potrzebuje życzeń, przeprosin, wiwatu lub podpory, chcemy Tobie pomóc oświadczyć to w najbardziej pyszny sposób.

Dzisiaj jesteśmy na całym świecie i mamy w swoim asortymencie ponad 500 różnych odmian słodyczy. Marzenie o wolności wyboru i rozkoszy smaku w dużej mierze się spełniło. Ale nie spoczniemy na laurach. Nasz król nadal rządzi z ciekawością, i póki jest więcej pyszności do znalezienia, naszym obowiązkiem jest poszukiwanie.